Energetické orgonity z Bosny od Evženie Lindner

vyčistí prostředí , dodají energii, zvýší energii osob v jejich přítomnosti ,
fyzicky i psychicky pomáhají v této době je to dokonalý pomocník.
Orgonity z tunelu Ravne s miskou najdete v magickém obchůdku.

Sdílejte – šiřte (nikdy nevíte komu tím pomůžete)

O Orgonitové keramice
Běžná užitková keramika vytvořená z čistých přírodních zdrojů bez průmyslového zpracovaní materiálu, zajišťuje po kalibraci, minimální hladinu živé energie nutnou k dosazení rovnováhy automaticky (současna hladina 60–80 000 Bo). Rukou tvůrce -Media- konkrétně z mého atelieru je bioenergetická hodnota předmětu kalibrována na 170 000 Bo. (To odpovídá vibrační hodnotě královské komnaty v Cheopsově pyramidě. Při individuálním dosažení této hranice dochází ke spuštění seberegeneračních procesů v organismu).
Přírodní orgonitové materiály a především keramika a předměty z nich vyrobené, zajištuji při běžném denním používaní dostatek živé energie k dosažení individuální harmonie mezi zátěži a energetickou potřebou člověka! V podstatě se nemusíme měřením jejich hodnot vůbec zabývat. Příroda plní tuto stabilizační funkci automaticky za nás.

Evžénie Lindner Vám natočila video o tom, jak keramické orgonity funguji a snižuji okamžitě elektromagnetický smog
… ekektrosmog skutečně není kamarád pro lidsky organismus
a žijeme v něm dnes všichni .

Videa jsou z Facebooku:
Tady je krásně vidět jak hodnoty škodlivého záření geomagnetického pole díky orgonitu klesnou:
https://www.facebook.com/renata.kovarova.52/videos/3930590390338757

Na dalším videu uvidíte reálné hodnoty geomadnetického pole bez použití Orgonitu u počítače:
https://www.facebook.com/100002730940890/videos/pcb.3370033413097657/3370027816431550

Evžénie je úžasná bytost, která tyhle energetické zářiče vyrábí přímo z hlíny pod pyramidou Slunce v Bosně, Visoku.
V parku Ravne má svuj nádherný výtvor, plastiku viz. foto níže, u kterého se můžete napojit na očistnou energii jejího květu lotosu. Jsem vděčná, že jsme se mohli setkat a že se k Vám tyhle zářiče mohou dostat.

Jedno z alternativních řešeni bioenergetické rovnováhy v lokálním i geoformálním hledisku jsou přirodní Orgonitové Plastiky – místa vytvaření přírodních center (akumulatorů) živé energie nejen v zátěžových zónách. Harmonizační fenomen je postaven na zakladních faktech fungování souhry výchozích 5 elementů, na základě prehistorických technologií. Tento Energetický Objekt – keramickou plastiku “ Energie Lotos “ najdete v Archeologickém parku Ravne 2 – v udolí pyramid u městečka Visoko, 20 km vzdáleno od Sarajeva, na snímku je vidět energetické vibrační pole živé energie v okolí instalace na mistě charakteristická je barevná skála odpovídající těmto vibračním hladinám – fialková -magenta ……vibrace lásky a harmonie je základní komunikační jazyk (most k informačnímu poli) universa. 😎

Stavíme mosty lásky a podpory