nasbírala jsem pár informací z netového prostoru o těchto bytostech PiXiu, přečtěte si je a vyberte ty, které s vámi rezonují. Sama jsem nositelkou PiXiu a můžu Vám potvrdit, že se vyplácí dodržovat základní pravidla a patřičnou úctu. Je to silný orgonitový energický společník a tak Vám přeji, aby jste k sobě našli tu nejlepší cestu vzájemného propojení.
S vděčností a láskou Margizie

Náramky PiXiu s černým obsidiánem

Věřím v dary z lůna Matky přírody a krystaly jsou jedním z nich!

Co je tedy černý obsidián?

Je jedním z nejhojněji se vyskytujících skalních krystalů, které vznikají velmi rychlým ochlazováním roztavené lávy a vytvářejí sklovitou skálu. Černý obsidián je často označován jako vulkanické sklo, používá se například na výrobu velmi pevných a ostrých nožů.

Obsidiánové krystaly se vyskytují v různých barvách, přičemž jedna je černá.

Černé obsidiánové krystaly mají super přírodní léčivé a metafyzické vlastnosti pro ochranu energie. Mají silnou psychickou ochrannou energii. Je to Orgonitová Energie.

Orgonitová energie je univerzální energie podobná tomu, co někteří nazývají Chi, Ki nebo Prana.

Krystaly černého obsidiánu jsou dobré pro duchovní ukotvení.
Spojení s matkou zemí je s tímto krystalem silné.

  „Orgonitový Generátor lze také použít jako zdroj síly v každodenním životě, může pomoci uvolnit a snížit stres, vyvážit tělesné systémy a podpořit léčivé síly těla. „

Výhody nošení náramku PiXiu s černým obsidiánem:

  1. Ochrana EMF – pokud pracujete na PC, natáčíte např. videa a používáte různé sítě. Sedíte blízko WiFi routeru, je kolem Vás plno elektromagnetických sil. Toto nepříznivé záření EMF vyzařují i další elektronické přístroje, jako jsou chytré telefony, tablety, počítače, televize atd.
    Obsidiánové krystaly pomáhají, protože vydávají silnou energii Orgonitu. Takže náramek PiXiu vyrobený z přírodního černého obsidiánu chrání před zářením EMF.
  1. Čištění a ochrana před negativními energiemi – černý obsidián má při správném nošení na levé ruce silné metafyzické vlastnosti, které vám pomohou chránit se před negativními energiemi uvnitř i kolem Vás.
  2. Redukce stresu – náramek pomůže vyrovnat vaši energii a tím snížuje stres. S méně negativními energiemi kolem vás je to jeden z darů Matky Země.
    Budete klidně reagovat a bude méně pravděpodobné, že vás někdo vtáhne do hádek, protože vaše emocionální banka bude v pohodě. Získáte tak lepší kontrolu nad svými emocemi a myšlenkami.
    Díky vyváženým myšlenkám budete méně náchylní stresu a nemocem. Pokud se necítíte dobře, budete se pravděpodobně léčit rychleji a pomocí samoléčení.
  1. Poskytuje psychickou ochranu – S roky stresujícího života zpuůsobují psychické mraky nebo smog kolem Vás nebo ve Vaší auře. Černý obsidiánový kámen poskytuje ochranu a očištění vaší aury.

Aktivace, čištění a nošení náramku Obsidian Pixiu.

Jak jej nosit

Pokud má náramek 2 draky PiXiu tváří v tvář, neexistuje pro ně žádná pravá strana.

Doporučuji nosit na levé ruce, protože je považována za stranu, která aktivuje a přitahuje božské zdraví a bohatství.

Někteří mistři tvrdí, že nošení náramku na pravé straně znamená, že jste dali své bohatství. Jiní říkají, že byste měli náramek nosit na své dominantní ruce. Rozhodnutí nechám na vašem cítění.

Udržujte tedy energii radosti, vděčnosti, očekávejte to nejlepší a dávejte jen to nejlepší.

POZNÁMKA: Nenoste náramek do sprchy, při mytí nádobí a nedoporučuje se nosit při spaní.

Kdo by neměli nosit náramek z obsidiánu Pixiu?

PROČ?

Předpokládá se, že energie uvolněné drakem PiXiu jsou velmi silné a mohou ovlivnit lidi, jejichž mysl není tak silná, což může zahrnovat i lidi mladší 16 let a starší 70 let.

To neplatí pro ty bytosti nad 70 let, kteří mají velmi mladou mysl, pravidelně cvičí, zdravě se stravují, denně meditují a jsou biologickým věkem mladí.

Pokud jste to vy, pokračujte a noste svůj náramek.